Forward Assault

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 545.3 MB
  • Version 1.1017
  • Dil Türkçe
  • Firma Blayze Games
Forward Assault mobil oyununu IOS cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz.

IOS işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücretsiz olarak indireceğiniz Forward Assault mobil oyununda nişancılık kabiliyetinizi geliştireceksiniz. Bu muhteşem mobil oyun Counter Strike strateji oyunu mantığında geliştirilmiştir. Oyunun her sahnesinde tüm savaş becerilerinizi değerlendirmelisiniz. Silahınızı güçlendirmeli ve daha fazla kazanmak için düşmanlarınızı yok edin. 

Forward Assault, yeni bir multiplayer FPS shooter tarzında geliştirilmiş savaş oyunudur. Bu birinci şahıs nişancı, taktik oyun, yüksek kaliteli grafikler ve hızlı tempolu aksiyon deneyimi yaşamanızı sağlayacak kaliteye sahiptir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok silah ve daha fazlası var oyun içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Terörist CT ekibi ya da terörist ekip olarak savaşın ve bombayı yok edin ya da onların sizi yok etmesini seyredin Stratejik tabanlı taktik haritalarda oynayın ve takımınızı zafere taşıyın. Ayrıca merdiveni tırmanıp en iyi oyuncu olmak için bu yeni FPS atıcısında bir sıralama modu oynayabilirsiniz.

Forward Assault, gerek tasarımı gerekse özel oyun sahneleri ile oyuncularını memnun etmeyi başaran kaliteli bir mobil oyundur. Oyunda vakit geçirmek için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

Forward Assault indir
DİĞER SÜRÜMLER